Запах марихуани спровокував конфлікт в Airbnb: історія про надмірні порушення

Колонка редактора

У нещодавньому інциденті після концерту пара, яка скористалася послугами Airbnb, опинилася у суперечці з господарем через вимогу виплати 200 доларів за залишений запах марихуани в квартирі. Ця ситуація викликає питання про справедливість та розумність такої вимоги, особливо враховуючи відсутність чітких вказівок щодо додаткових платежів за запахи. Давайте детальніше розберемось у подробицях та розглянемо різні точки зору, пов’язані з цим незвичайним інцидентом.

Запах тусовки

Відвідавши жвавий концерт, пара, мета якої була забезпечити собі зручне розташування поруч з місцем проведення, скористалася послугами Airbnb. Як це часто буває на концертах, повітря наповнювалося неповторним ароматом канабісу. В дусі спілкування та спільності, вони приєдналися до цього і познайомилися з новими друзями, ділячись спільними сигаретами, що оберталися на концерті. В’їдливий запах “найсильнішого” канабісу пронизував увесь концертний зал, створюючи атмосферу, важкою до уникнення.

Після незабутнього шоу пара повернулася до свого автомобіля, де вони продовжили насолоджуватися миттєвостями, закрутивши ще одну сигарету. Дбаючи про чистоту, вони упакували своє сміття і, не знайшовши підходящого смітника, викинули його у кошик для сміття в квартирі Airbnb, перш ніж вирушити. Вони навіть не підозрювали, що цей невинний акт приведе до непередбачуваних наслідків.

200 доларів “пошкоджень”

Зі схвильованістю пара виявила, що кілька годин після їх виїзду господар Airbnb надіслав запит про компенсацію в розмірі 200 доларів через залишений запах марихуани в квартирі. Господар надав докази у вигляді фотографій: обгорілого обгортки сигари, деяких залишків та невеликого кущика на серветці як підтвердження якомога звинувачення. Припускаючи, що господар роздивився їх сміття, щоб відчути запах, гості рішуче заперечували, що курили в приміщенні, підкреслюючи своє дотримання правил будинку та відмінну репутацію як гостей, навіть коли вони подорожують з чотирма дітьми.

Суть суперечки полягає в відсутності чітких вказівок щодо додаткових платежів за запахи. Хоча гості визнали правило щодо заборони куріння, вони зрозуміло стверджують, що не порушили це правило. Присутність лише залишкового запаху, який складно повністю усунути, не обов’язково вказує на порушення, що виправдовувало би значний фінансовий штраф.

Справедливість та розумність

Критики стверджують, що вимагати 200 доларів за те, що по суті становить питання запаху, вважається надмірним. Щоб проілюструвати це, ця сума могла б покрити значні витрати на прибирання або ремонт фактичних пошкоджень. Очевидно, що повноцінне провітрювання, якісні освіжувачі повітря та трохи Febreze повинні бути достатніми для усунення запаху.

Політика Airbnb

Беручи до уваги політику Airbnb, важливо зауважити, що платформа зазвичай сприяє відкритому спілкуванню між господарями та гостями з метою вирішення будь-яких питань або конфліктів. У цьому випадку гості можуть спробувати почати діалог з господарем, висловити свої обурення та спробувати домовитися про більш розумний варіант вирішення.

Цей інцидент є нагадуванням про складнощі та можливі ризики досвіду спільного проживання. Хоча правила, що стосуються куріння, були встановлені, відсутність чітких вказівок щодо додаткових платежів за запахи ставить гостей у складне положення. Суперечка, що виникла через вимогу компенсації в розмірі 200 доларів за запах марихуани, порушує більш широку дискусію про справедливість та розумність у таких ситуаціях. Як розгортається історія, залишається побачити, чи зможуть гості та господар знайти взаємовигідне рішення цього спірного питання.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Автор та головний редактор у TravelQ blog

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog