З Манхеттену до Аеропорту Кеннеді за 10 хвилин – Uber Copter

Нью Йорк

Декілька пасажирських вертольотів курсують маршрутом нижній Манхеттен – Міжнародним аеропортом ім. Джона Кеннеді в Нью-Йорку.

Для замовлення використовуйте додаток uber. Вкажіть кінцеву точку – аеропорт Дж. Кеннеді або нижній Манхеттен і виберіть клас автомобіля – Copter. Якщо ви знаходитесь в іншій частині міста, вам спочатку необхідно буде дістатися Манхеттену, а вже потім діяти за планом.

Відкриваєте програму на телефоні, у списку запропонованих класів автомобілів вибираєте «Copter».

Обираєте дату поїздки (від варіанта сьогодні через 30 хвилин до + 5 днів).

Вартість польоту блокується на вашій банківській карті (списання буде після надання послуги), а ви очікуєте трансферу до злітно-посадкового майданчика.

За вами приїжджає Uber, у якого вже закладено кінцеву точку – вертолітний майданчик на Х’юстон стріт.

Перед тим, як піднятися на борт, ви переглядаєте 1,5-хвилинний ролик про правила поведінки під час польоту. Пасажир може взяти на борт предмет, що проходить за параметрами ручної поклажі — сумку або невелику валізу.

Ви літаєте 8 хвилин, оглядаючи Нью-Йорк з висоти пташиного польоту.

Після приземлення на вас чекає автомобіль, який довезе до термінала.

Переліт для однієї людини в один кінець обійдеться у 200-225 $. Для порівняння наведемо ціни альтернативних видів трансферу. Міське жовте таксі довезе вас до аеропорту JFK з Манхеттену за 60-70 $. Маленькі загальні автобуси шатли йдуть досить довго, зате дешево – поїздка коштуватиме вам 20$. Авто від Uber від 75-99 $ за клас UberX до 172-223 $ за SUV.

Переваги очевидні, але вам варто знати про недоліки

Уявіть, як ви пролітаєте на гелікоптері над жителями Нью-Йорка, що стоять у пробках. Здається, що питання виграшу у часі відпадає саме собою.

Однак не все так просто. За регламентом політ триває 8 хвилин. Аналогічний шлях на таксі або рейсовому автобусі займає близько години, у години пік – півтори-дві. Але при плануванні перельоту варто закладати додатково, що входять до загальної вартості трансферу: «ваша геолокація» – «злітно-посадковий майданчик» і навпаки.

Враховуючи ці переміщення (особливо за сильної завантаженості доріг), сумарний маршрут може тривати значно довше.

У вихідні політати не вийде. Сервіс діє у будні, Понеділок – П’ятниця з 14:00 до 18:00, за східним часом.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog