Велосипед на прокат у Варшаві можна взяти безкоштовно

Варшава
"Як взяти велосипед напрокат в Варшаві безкоштовно, цінний лайфхак. Ціни прокату велосипедів у Варшаві."

Варшавою можна подорожувати велосипедом. Це зручно, дешево і не доведеться стояти в пробках. Рівень вело інфраструктури в столиці Польщі гідний.

Отже, що ж робити, щоб взяти його напрокат. Сервіс доступний з початку березня до кінця листопада, взимку скористатися прокатом не вийде. Найпопулярніший варіант – компанія Veturilo. Вони надають жителям та гостям міста більше 5000 одиниць вело техніки.

Додаток для оренди велосипеда
Додаток для оренди велосипеда

Алгоритм дій

Зареєструйте обліковий запис на сайті www.veturilo.waw.pl. Заповнюєте всі необхідні дані і підтверджуєте – на телефон і пошту прийде код. Їх необхідно ввести для підтвердження.

Процес оренди крок за кроком
Придумайте пароль, введіть код перевірки з СМС і пошти, вибирайте велосипед, звичайно закиньте відразу 11 злотих

Відразу потрібно додати 10 злотих на новостворений аккаунт. Це щонайменше. Рекомендую поповнити на 12 злотих, якщо у вас зніме 1 злотий і залишиться 9 злотих, то ви не можете продовжити поїздку. Потрібно буде поповнити до десяти злотих на баланс. Після на електронному табло вказується номер телефону і вигадуєте пін-код. Велосипед автоматично відімкнеться. Обов’язково запам’ятайте код до велосипедного замку, він засвітиться на екрані. Запишіть його, що б не тримати в голові. Це зручно на випадок, якщо вам знадобиться зайти в магазин і залишити транспорт на вулиці. Я зазвичай фотографую транспортні засоби та пін-код до замка. Знайти байк на парковці тайського торгового центру або машину в Москві на 9ти поверхового парковці може бути непросто, особливо коли їздиш першу годину.

Ціни прокату, лайфхак

Перші 20 хвилин безкоштовно, наступні 40 – 1 злотий, друга година – 3 злотих, третя – 5.

Зрозуміли лайфхак? Міняти його кожні 20 хвилин! Їздити абсолютно безкоштовно. Деякі сервіси надають безплатно перші 30 хвилин.

Особливо підходить тим, хто подорожує не один. Можливо, це не дуже зручно, але зате вийде заощадити й зможете не витратити ні копійки! Увімкніть таймер на 18 хвилин і за 2 залишилися вам потрібно зупинитися, здати велосипед і взяти, той на якому їхав ваш супутник. Якщо ви один, тоді розраховуйте доїхати до нової стоянки і змінити залізного коня.

Команда TravelQ блогу бажає вам, витрачати гроші з задоволенням, а економити – з легкістю. На наших сторінках постійно з’являються свіжі лайфхаки мандрівників. Нових відкриттів і легких туристичних шляхів!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Автор та головний редактор у TravelQ blog

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog
Коментарі та питання