Вбивця букінгу на підході

Колонка редактора

Бронювання житла в подорожах давно перейшло до Інтернету. Забронювати номер у готелі чи місце у хостелі стало надзвичайно просто. Мільйони мандрівників використовують сучасні сервіси бронювання та отримують задоволення від простоти та зручності. Величезний вибір, знижки та акції, власний рейтинг лояльності зробили цей процес приємним та цікавим.
Бронювання без комісії ще більше приваблює нас. Але ми платимо за бронювання, а його вартість завжди включає в себе комісію сайту бронювання, яку платять готельєри. Це космічні комісії 18% – 20%. Також агрегатори використовують паритет ціни у відносинах з готелями. Ці два фактори – тривалий біль ринку бронювання, який мучить власників готелів на протязі 20 років.

Бронювання стане дешевшим з Your Price Booking

Якщо готель або хостел продають свої варіанти бронювання через популярні маркетплейси, то ці сайти забороняють і навіть штрафують за зниження вартості номеру на власному веб сайті готелю. Це вузький паритет цін.
Широкий паритет, коли агрегатор бронювання забороняє знижувати ціну не тіки на власному сайті, а й на інших букінг платформах.
Таким чином, наша любов до бронювання через інтернет зупиняє розвиток готельної інфраструктури та сприяє лише підвищенню прибутковості сервісів онлайн бронювання. Вартість лідерів ринку серед таких платформ вже перевищила 100 мільярдів доларів, незважаючи на те, що готельна компанія Hilton, яка працює вже 103 роки, коштує 37 мільярдів.

Хто нарешті вилікує давній біль готельного бізнесу

В 2023 році, у Києві, Варшаві, Одесі та місті Нью Йорк починає роботу новий сервіс бронювання готелів та добової оренди житла – Your Price Booking.
Відсутність паритету цін. Комісія сервісу для мандрівників 0%. Винагорода сервісу, яку платить готель, у 6 разів нижча, ніж існуючі на ринку. Your Price Booking надасть можливість суттєво економити при бронюванні, тому що в нього є фішка…

Фішки Your Price Booking

logo Your Price Booking
Лого Your Price Booking

Готельєри бачать усіх мандрівників, які вибирають бронювання поруч і можуть писати їм.
Надіслати пропозицію, запропонувати ексклюзивну ціну виходячи із ситуації з кількістю вільних номерів на цей час. Таким чином, готель зможе допродати свої порожні номери, а мандрівник, щоб зробити чудове бронювання з хорошою знижкою.
Старт роботи на початку 2023 року в Києві, Одесі, Варшаві та місті Нью Йорк. Згідно з планом розвитку, період тестів у цих містах пів року та розширення по Україні, Польші та штату Нью Йорк.
Впевнений, що в 2025 році платформа буде доступна в більшості країн світу.
Ви можете читати перші новини про це у чаті новин https://t.me/yourpricebooking або Twitter https://twitter.com/pricebooking також Linkedin для бізнесу – тусовки https://www.linkedin.com/company/your-price-booking/ та форум https://www.reddit.com/r/yourpricebooking/.
Офіційний YouTube канал проекту https://www.youtube.com/channel/ucbhywvvgi7mclkbn9q4fn-ww
Сервіс буде доступний за адресою https://www.yourpricebooking.com/.
Приємних та недорогих подорожей вам!

Думка автора щодо наслідків

На фото Нікітенко В'ячеслав, засновник Your Price Booking
CEO та засновник сервісу Your Price Booking

Це новий підхід якого ще не бачили користувачі онлайн сервісів бронювання житла та готелів. Вирішуєтся давній біль представників готельного бізнесу. Знижується собівартість продажу бронювання впринципі, додається комфорту, можливостей та юзабіліті.
Я вважаю, що теперишні гравці цього ринку, з часом, втратять капіталізацію (маю на увазі онлайн сервіси). Це моя суб’єктивна думка, а ніяк не рекомендація. Користуюся можливістю та залишаю посилання на свій твіттер https://twitter.com/mnogobitka
Успіхів вам! Дякую, що дочитали до кінця.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog