Rowery można wypożyczyć za darmo w Warszawie

Warszawa
„Jak wypożyczyć rower w Warszawie za darmo, cenny life hack. Ceny wynajmu rowerów w Warszawie.”

Do Warszawy można dojechać rowerem. Jest wygodny, tani i nie musi stać w korkach. Poziom infrastruktury w stolicy Polski jest przyzwoity.
Więc co zrobić, żeby go wynająć. Usługa dostępna od początku marca do końca listopada, zimą nie będziesz mógł skorzystać z wypożyczalni. Najpopularniejszą opcją jest Veturilo. Dostarczają mieszkańcom i gościom miasta ponad 5000 rowerów.

Aplikacja do wypożyczania rowerów
Aplikacja do wypożyczania rowerów

Algorytm działań

Zarejestruj konto na www.veturilo.waw.pl. Wypełnij wszystkie niezbędne dane i potwierdź-kod przyjdzie na Twój telefon i mail. Muszą zostać wprowadzone w celu potwierdzenia.

Proces wynajmu krok po kroku
Proces wynajmu krok po kroku

Do nowo utworzonego konta trzeba od razu dołożyć 10 zł. To minimum. Polecam doładować 12 zł, jeśli zabierze Ci 1 zł, a zostanie 9, to nie będziesz mógł wziąć roweru. Po wskazaniu numeru telefonu na tablicy elektronicznej i wymyśleniu kodu PIN. Rower odblokuje się automatycznie. Pamiętaj, aby zapamiętać kod do zamka rowerowego, zaświeci się on na ekranie. Zapisz to, żeby nie mieć tego w głowie. Jest to wygodne w przypadku konieczności udania się do sklepu i pozostawienia roweru na ulicy. Zwykle robię zdjęcia pojazdów i kod PIN do zamku. Znalezienie roweru na parkingu tajskiego centrum handlowego lub samochodu w Moskwie na 9-piętrowym parkingu może być trudne, zwłaszcza gdy jedzie się pierwszą godzinę.

Ceny wynajmu, hack na życie

Pierwsze 20 minut gratis, kolejne 40 – 1 zł, druga godzina – 3 zł, trzecia – 5.

Masz hack na życie? Zmieniaj co 20 minut! Przejazd jest całkowicie bezpłatny. Szczególnie odpowiedni dla tych, którzy nie podróżują samotnie. Może nie jest to zbyt wygodne, ale zaoszczędzisz na podróży i nie wydasz ani grosza! Włącz timer na 18 minut, a przez pozostałe 2 zatrzymaj się, oddaj rower i zabierz ten, na którym jeździł Twój towarzysz. Jeśli jesteś sam, spodziewaj się, że udasz się na nowy parking i zmienisz żelaznego konia.Zespół bloga TravelQ chce, abyś z przyjemnością wydawał pieniądze i oszczędzał. Na naszych stronach stale pojawiają się nowi podróżnicy Lifehack. Nowe odkrycia i łatwe trasy turystyczne!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor i redaktor naczelny bloga TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog
Komentarze i pytania