Rezerwacje hoteli staną się tańsze, ponieważ

Kolumna redaktora

Rezerwacja noclegów w podróży już dawno przeniosła się do Internetu. Rezerwacja pokoju w hotelu czy miesjca w hostelu stała się niezwykle łatwo w niemal każdym zakątku naszej ziemi. Miliony podróżnych korzystają z nowoczesnych usług rezerwacji i korzystają z prostoty i wygody. Ogromny wybór, rabaty i promocje oferowane przez platformy rezerwacyjne sprawiły, że proces ten był przyjemny i interesujący.
Rezerwacja bez prowizji dla użytkowników jest dla nas jeszcze bardziej atrakcyjna. Ale płacimy za nocleg, a jego koszt zawsze zawiera prowizję serwisu rezerwacyjnego, którą płacą hotelarze. Są to prowizje kosmiczne w wysokości 18% – 20%. Agregatorzy stosują również parytet cenowy w relacjach z hotelami. Te dwa czynniki to długotrwały ból na rynku rezerwacji, który nęka hotelarzy od 20 lat.

Rezerwacja będzie tańsza dzięki Your Price Booking

Jeśli hotel lub hostel sprzedaje swoje opcje rezerwacji za pośrednictwem popularnych rynków, strony te zabraniają ich, a nawet nakładają na nich karę za obniżenie ceny pokoju na własnej stronie internetowej hotelu. Nazywają to wąskim parytetem cen.
Szeroki parytet cenowy – agregator rezerwacji zabrania obniżania ceny nie tylko na własnej stronie internetowej hotelu, ale również na stronach innych platform rezerwacyjnych.
Tym samym nasze zamiłowanie do rezerwacji online hamuje rozwój infrastruktury hotelowej i przyczynia się jedynie do zwiększenia rentowności samych stron rezerwacyjnych. Wartość liderów rynku wśród takich platform przekroczyła już 100 miliardów dolarów, mimo że firma hotelarska Hilton, która działa od 103 lat, jest warta 37 miliardów.

Kto w końcu wyleczy stary ból hotelowego biznesu?

W 2023 r. zacznie działać Your Price Booking – nowa usługa rezerwacji hoteli i codziennego wynajmu mieszkań.
Brak parytetu cen i prowizji dla podróżnych. Wynagrodzenie płacone przez hotel jest 6 razy niższe niż obecne na rynku. Ta usługa zapewni możliwość znacznego zaoszczędzenia podczas rezerwacji, ponieważ ma jedną funkcję…

Funkcjonalność usługi rezerwacji hoteli Your Price Booking

Logo Your Price Booking
Logo Your Price Booking

Hotelarze widzą wszystkich podróżnych, którzy zdecydują się na rezerwację w pobliżu i mogą do nich napisać.
Wyślij ofertę, zaoferuj ekskluzywną cenę w oparciu o sytuację z ilością dostępnych w tym czasie pokoi. W ten sposób hotel będzie mógł odsprzedać swoje puste pokoje, a podróżny będzie mógł dokonać świetnej rezerwacji z dobrą zniżką.
Rozpoczęcie pracy na początku 2023 roku w Kijowie, Odessie, Warszawie i Nowym Jorku. Zgodnie z planem rozwoju okres testowy w tych miastach to pół roku i ekspansja na Ukrainie, w Polsce i stanie Nowy Jork.
Jestem pewien, że w 2025 roku platforma będzie dostępna w większości krajów świata.
Pierwsze wiadomości na ten temat możesz przeczytać na czacie informacyjnym https://t.me/yourpricebooking lub Twitterze https://twitter.com/pricebooking również Linkedin dla biznesu – hangouty https://www.linkedin.com/company/your-price-booking/ i forum https://www.reddit.com/r/yourpricebooking/.
Oficjalny kanał projektu na YouTube https://www.youtube.com/channel/ucbhywvvgi7mclkbn9q4fn-ww
Usługa będzie dostępna pod adresem https://www.yourpricebooking.com/.
Miłej i niedrogiej podróży!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog