Půjčte si kolo ve Varšavě zdarma

Varšava
„Jak si zdarma půjčit kolo ve Varšavě, cenný hack do života. Ceny za půjčení kola ve Varšavě.“

Ve Varšavě můžete jezdit na kole. Je to pohodlné, levné a nemusí se zasekávat v zácpách. Úroveň vedené infrastruktury v hlavním městě Polska je slušná.Takže, co dělat, abyste si to pronajali. Služba je k dispozici od začátku března do konce listopadu; v zimě nebude možné pronájem využít. Nejoblíbenější možností je  Společnost Veturilo. Obyvatelům a návštěvníkům Varšavy poskytují více než 5000 jednotek cyklistického vybavení.

Aplikace pro půjčení kol
Aplikace pro půjčení kol

Algoritmus akcí

Vytvořte si účet na www.veturilo.waw.pl. Vyplňte všechny potřebné údaje a potvrďte – na váš telefon a poštu bude zaslán kód.

Proces pronájmu krok za krokem
Proces pronájmu krok za krokem

Účet musí být aktivován, okamžitě vložte 10 zlotých. Poté na elektronické desce uveďte telefonní číslo a vymyslete PIN kód. Kolo se automaticky odepne. Nezapomeňte si zapamatovat kód zámku kola, zobrazí se na obrazovce. Zapište si to, abyste to neměli v hlavě. To je výhodné v případě, že potřebujete jít do obchodu a nechat vozidlo na ulici. Obvykle fotím vozidla, která si pronajmu, a PIN kód zámku. Najít kolo na parkovišti thajského nákupního centra nebo auto v Moskvě na 9 patrovém parkovišti může být obtížné, zvláště když jedete první hodinu.

Ceny pronájmu, life hack

Prvních 20 minut je zdarma, dalších 40 – 1 PLN, druhá hodina – 3 PLN, třetí – 5.

Rozumíte hacku života? Měňte každých 20 minut! Jízda je zcela zdarma. Zvláště vhodné pro ty, kteří necestují sami. Možná to nebude moc pohodlné, ale ušetříte na cestě a neutratíte ani korunu! Nastavte časovač na 18 minut a na zbývající 2 minuty musíte zastavit, vrátit kolo a vzít si to, na kterém jel váš společník. Pokud jste sami, pak počítejte s tím, že se dostanete na nové parkoviště a vyměníte železného koně.

Tým blogu TravelQ vám přeje, abyste peníze utráceli rádi a snadno ušetřili. Na našich stránkách se neustále objevují čerstvé cestovní hacky. Nové objevy a snadný způsob!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor a šéfredaktor blogu TravelQ

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
TravelQ blog
Komentáře a dotazy