Polská kuchyně ve Varšavě – cena

Varšava
"Národní, evropská a asijská kuchyně v hlavním městě Polska. Varšavské kavárny. Přehled cen, slev a akcí."

Doporučuji přečíst všem, kteří se rádi dobře nají, ale nechtějí za to platit šílené peníze.

Pokud jdete po ulicích a najednou si chcete vychutnat chutnou polskou večeři – doporučuji vám vybrat si místo předem, protože když půjdete na první místo, můžete být velmi překvapeni jeho cenou za zdánlivě jednoduchá jídla.

Na varšavském nádraží a v centru města jsou kavárny a restaurace obvykle šíleně drahé.

Proto vám nyní nechám názvy míst, kam je nejlepší vyrazit, pokud máte omezený rozpočet.

Pikantní pizza
Jíst pizzu

Seznam levných restaurací ve Varšavě

1. Aïoli je polská kuchyně, je zde samostatné snídaňové menu s vegetariánskými a masitými pokrmy.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud si zde objednáte kávu ve všední den do 12:00, dostanete snídani jako dárek v ceně pouze 1 polský zlotý (0,25 $). O víkendech funguje akce v obráceném pořadí a ke každému jídlu dostanete kávu téměř zdarma.

2. Restaurace „Lotos“ – poměrně oblíbená a nachází se nedaleko centra. Chci poznamenat, že loni mě složitý tříchodový oběd stál 19 zlotých. Například ceny polévek se pohybují od 5 do 12 zlotých, a pokud chcete ochutnat masitá jídla, zaplatíte v průměru 16 zlotých.

3. Pyzy Flaki Corage.

Doporučuji toto místo všem, kteří se chtějí připojit k této polské kuchyni a ochutnat vynikající knedlíky, stejně jako hit národní kuchyně – flaki(droby), polévku z hovězího žaludku.

Průměrný šek na osobu je 10-15 zlotých. Pokud ale objednáte jídlo pro 2 a více osob, dostanete slevu 10% z konečné částky.

4. Některé polské restaurace a kavárny si stanovily určité časové období, během kterého můžete jíst mnohem levněji. Pamatujte: od 12:00 do 16:00 můžete povečeřet až za 20 PLN na místech, jako jsou:

– Secado (pestrá kuchyně);

– La Tomatina (italsky);

– Arirang (japonština a korejština).

5. Zapircek – tak se jmenuje restaurace, která připravuje pravé tradiční polské jídlo. Je třeba mít na paměti, že porce v této restauraci jsou prostě obrovské.

Takže pokud chcete jíst chutně a hodně, navštivte toto místo!

drzwi do kawiarni
foto z kavárny

Kavárny ve Varšavě

Mnoho lidí si svůj život bez kávy neumí představit. Pokud se ocitnete ve Varšavě a chcete si pochutnat, nabízím vám několik slušných kaváren, které mají nejnižší cenu kávy:

První je Ministerstvo Kawy. Káva se tam dodává přímo z Kostariky, Etiopie a Brazílie, což vysvětluje její jedinečnou chuť a její průměrnou cenu – od 2 do 3 €.

Za druhé je to řetězec Coffeedesk, ve kterém některé druhy kávy stojí kolem 1,5 €.

Také ve Varšavě je velmi cool(skvělá) kavárna „eMeSeN“, což je také velké knihkupectví, které se nachází v Muzeu moderního umění. Pokud si tedy chcete užít umění, čtení a pití lahodné kávy zároveň, pak okamžitě pospěšte na toto místo!

Cestování po světě vždy bylo a bude nedílnou součástí života těch, kteří se neustále hledají

nové zážitky a těmi nejintenzivnější emocemi. Navzdory epidemiologickým okolnostem lidé neustále cestují do mnoha evropských měst za dobrodružstvím.

Jednou z nejnavštěvovanějších zemí je Polsko ,  ve většině případů , jeho hlavním městem Varšava je bohatá na historické památky a památky.

Příjemné zážitky, nové emoce a více cestování vám přeje tým blogu TravelQ.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog
Komentáře a dotazy