Паритет цін – пухлина готельного бізнесу

Колонка редактора
Вузький та широкий паритет цін. Що це означає для готелів. Як це впливає на вартість бронювання. Біль готельного бізнесу, що посилюється.

Такими обов’язковими умовами агрегатори бронювання типу booking обрізають можливості розвитку готелів, але створюють родючий грунт розвитку своїх сервісів.
15% – 18% комісії це дуже капіталістично, а дотримання паритету цін вже схоже на комунізм.

Великі агрегатори бронювання готелів та житла подобово використовують свою популярність для нав’язування кабальних умов хотельєрам.

Продаючи свої номери через них – хотельєр не може продати дешевше через будь-який інший сервіс. Порушення цієї умови тягне за собою штрафні санкції.

Це вони називають – широкий паритет цін. Буває і вузький паритет, він забороняє хотельєрам продавати дешевше або дорожче за допомогою власного сайту.

Я спостерігаю за цією ситуацією з паритетом цін та кабальними комісіями, які платять агрегаторам бронювання хотельєри вже 10 років. Зараз ми закінчуємо розробку нового агрегатору бронювання готелів, хостелів, квартир, кімнат та будинків подобово. У 2022 році він почне працювати у Нью-Йорку, Києві та столиці Польщі – Варшаві.

Хостел, що співпраює з сучасною платформою бронювання

Жодних паритетних цін на платформі бронювання Your Price Booking не буде


Так, у нас будуть комісії для хотельєрів – 2,5% від вартості бронювання.
Також хотельєри будуть бачити всіх користувачів, які підбирають бронювання готелю або хостелу поруч. Можуть кожному запропонувати різну ціну, і ми це навіть заохочуємо. Конкуренція – сестра досконалості.
Такі прямі пропозиції від готелів до можливих гостей проходять не публічно, у закритому листуванні між готелем та мандрівником.

Більше інформації на офіційному сайті проекту https://yourpricebooking.com/

З найкращими побажаннями.

Сторінка у твіттері https://twitter.com/PriceBooking

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
TravelQ blog
Коментарі та питання

  1. Kostiantyn

    Дуже цікава ідея! Свіжий подих для подорожей і туризму 🙂

    Відповіcти