Оперета, Опера та Балет у Києві

Київ
“Офіційна оперна тусня Києва. Таємні камерні сцени з експериментами, де вони є та як до них потрапити. Про театр Оперети, Національну Оперу України та балет. Репертуари, жанри, ціни квитків.”

Національна опера України імені Т. Шевченка

Фото з верхнього балкону
Фото з верхнього балкону Національної Опери України
Фото з холу
Національна опера України імені Т. Шевченка

Вулиця Володимирська будинок 50, 5 хвилин від станції метро Золоті Ворота або Театральна.

Це місце з багатою історією, де кожна дрібниця просякнута мистецтвом. Сама будівля зберігає безліч загадок і таємниць. Наприклад, сцена може вмістити на собі 150 людей одночасно, і вона не рівна – зроблена з ухилом.

Репертуар вражає тим, що зараз можна бачити ті ж постановки, які були поставлені на ранніх етапах становлення. Усі улюблені: “Жизель”, “Кармен – сюїта”, “Лускунчик”. Репертуар часто оновлюється – “Севільський цирульник”, “Широко заплющені очі”.

У спектаклях звучить жива класична музика всесвітньо відомих композиторів. Загалом, якщо ви захоплюєтеся оперним співом, то це саме те місце, де ваші інтереси будуть дотримані.

Тут враховано все: гра акторів, що зачаровують голоси оперних виконавців, старовинний, багатий, розкішний, унікальний інтер’єр, яскраві костюми та атмосферні декорації.

Квитки коштують від ста до двох тисяч гривень.

Театр оперети

головна сцена
Київський Театр Оперети, головна сцена

Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3. П’ять хвилин пішки від станції метро Олімпійська

Сучасний погляд на світові твори, талановиті актори, яскраві емоції – це все про Київську оперету. 

У репертуарі музичні драми та комедії, мюзикли, костюмовані концерти та шоу-програми. Серед них: “Розмова, якої не було”, “На краю світу”, “Сімейка Аддамс”, “Москалиця”. Сергій Бондаренко, Валентина Донченко-Бутковська, Олександр Кравченко та інші артисти та солісти. 

У театрі є головна сцена, і 3 камерних, де проводяться творчі експерименти й ставляться не настільки масштабні спектаклі, але вони дуже запам’ятовуються. Рекомендую відвідати головну та зазирнути на музичну виставу на камерній сцені.

Ціни: 60 – 700 грн.

Київський академічний для дітей та юнацтва

Фото зі сцени
Київський академічний театр опери та балету

Вулиця Межигірська, 2, приблизно 3 хвилини пішки від станції метро Контрактова площа.

Ця історія про любов до творчості, про доступність і насамперед про повагу до глядача.

Музичний театр – це можливість познайомитися з жанром опери та балету, але його відвідують і досвідчені театрали. Усі балетні спектаклі з роботи трупи Київ Модерн Балета.

Прем’єра 2021 року “Маленький принц” нікого не залишить байдужим своїми незвичайними рішеннями, неймовірно гарною музикою та грою акторів. У постановці використовуються спецефекти, можна спостерігати взаємодію акторів та відео проєкції. Ви почуєте, як вправно режисер поєднав усім знайомі та рідні колискові та класичні твори.

Відомий своїми оперними постановками: “School of rock”, “Весілля Фігаро”, “Богема”.

Глядачі приходять до театру, щоб отримати новий досвід, зовсім по-новому поглянути на світові твори завдяки незвичному підходу Раду Поклітару (режисер і балетмейстер Київ Модерн Балета), щоб отримати естетичне задоволення від костюмів та живої музики.

Вартість квитків від 100 до 600 гривень.

Більше фото на нашому твіттері https://twitter.com/BTravelq

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Liza Nikitenko

Юна леді. Пів життя в театрі, пів життя заради театру.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
TravelQ blog
Коментарі та питання