Ogłoszenie programu partnerskiego dla agentów Your Price Booking

Kolumna redaktora

Wygląda to na arbitraż ruchu, ale nie otrzymujesz jednorazowej premii, ale stałą wypłatę prowizji, którą hotelarze płacą przy sprzedaży opcji rezerwacji za pośrednictwem Twojej rezerwacji cenowej.

Każdemu agentowi zapewniamy biuro do pracy, są tam wszystkie statystyki, jego linki polecające, obroty każdego zaproszonego przez niego hotelarza i agenta. Konto ma historię wypłat środków, wszystkich nagród, które agent już otrzymał.

Na początek wypłacimy środki w kryptowalucie, w czymś stałym, na przykład stabilnej monecie. Teraz integrujemy możliwość wypłaty zarobionych środków w USDT za pośrednictwem sieci TRON do biura agenta.

Zarobki agentów w programie partnerskim Your Price Booking

8% wszystkich prowizji przekazanych przez hotelarza za usługi noclegowe i sprzedaż opcji rezerwacji za pośrednictwem platformy Twoja Cena Rezerwacja.

Możesz także zbudować swoją sieć agentów, którzy zostaną zaproszeni do programu agentów za pośrednictwem Twojego linku polecającego. Możesz zarobić 2% wszystkich pieniędzy przekazanych przez hotelarzy poleconych przez agentów, których poleciłeś.

Czat telegramowy dla agentów i tych, którzy są nim zainteresowani https://t.me/agents_YourPriceBooking.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor i redaktor naczelny bloga TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog