Nowe ceny za parkowanie w Warszawie

Warszawa
Nowe ceny i rozbudowa niestrzeżonych parkingów SPPN. Life hack - jak nie dostać biletu na parking w Warszawie

Cena ta spodziewana jest od 15 sierpnia 2022 roku.

Ceny za parkowanie na terenie SPPN

Pierwsza godzina – 4.50;
następny lub drugi – 5.40;
trzecia godzina – 6.40;
czwarty i każdy kolejny będzie kosztował 4,50 zł.

Godziny parkowania i grzywny

Niestrzeżone parkingi SPPN czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. Samochód można zostawić przez całą dobę, ale płatność będzie wymagana tylko w godzinach pracy.
Dla tych, którzy zapomnieli zapłacić, kary staną się bardziej znaczące. Sankcja wzrosła o 50% i wynosi 300 zł. Możliwość zapłaty w ciągu pierwszych 7 dni, po obniżonej stawce – pozostaje. Jeśli go użyjesz, kwota zostanie zmniejszona do 200.

Rozszerzenie stref SPPN

foto-parkovki-sppn-u-varshavi


Deklarowana data rozpoczęcia nowych granic to styczeń 2023 r. Terytorium powiększy się do obszarów: Mokotowie, Praze-Półnoс. W którym wiele apartamentów jest ustawionych na wynajem i często jest to tańsze niż rezerwacja pokoju hotelowego. W Górnym Mokotowie zostanie powiększona do ul. Różanej, a w Dolnym Mokotowie do ul. Gagarina.

Jak nie dostać grzywny za nieopłacone parkowanie w Warszawie


Life hack dla kierowców. Stolica Polski jest dość dużym miastem, ruch samochodem jest całkiem uzasadniony.
Ale jak nie przyćmić podróży z wygasłym parkingiem. Zaparkowałeś samochód, zapłaciłeś za parkowanie za godzinę i zająłeś się swoimi sprawami. Spacerując i ciesząc się pięknym widokiem i zapomniałeś o czasie. W tym czasie zwiększa się prawdopodobieństwo otrzymania kary za niezapłacone parkowanie. Aby nie zepsuć sobie nastroju i zaoszczędzić pieniądze, polecam aplikację SkyCash. Będziesz mógł dokonać płatności, na przykład, przez godzinę, a następnie będzie się odnawiać, dopóki jej nie zatrzymasz.
Pamiętaj, aby przykleić specjalną naklejkę na przedniej szybie, kup ją za pośrednictwem tej samej aplikacji.

naklejka-mobi-parking-na-lobove-sklo


Ważna wiadomość, w 2023 roku w Warszawie rozpocznie się innowacyjna usługa rezerwacji hoteli, hosteli, apartamentów. Twoja rezerwacja ceny jest taka, jak się nazywa. Krótko opisałbym go jako stronę, na której można rezerwować na indywidualnych warunkach. Dużo fajnych żetonów dla hotelarzy: super niskie prowizje, nie zatrzymuje pieniędzy na zakwaterowanie, brak parytetu cen. Więcej o usłudze rezerwacji hoteli i dziennego wynajmu apartamentów na https://www.yourpricebooking.com/
Dołącz do nas na Twitterze

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor i redaktor naczelny bloga TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog