Нова вартість паркінгу у Варшаві

Варшава
Нові ціни і розширення зон парковки SPPN, які не під охороною. Лайфхак – як не отримати штраф за паркування у Варшаві

Цю вартість слід очікувати з 15 серпня 2022 року.

Ціни за паркування на території SPPN

Перша година – 4,50;

наступний чи другий – 5,40;

третя година – 6,40;

четвертий і кожен наступний вам коштуватиме – 4,50 злотих.

Графік роботи автостоянок та штрафи

Парковки SPPN, що не охороняються, працюють з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 8 вечора. Машину доступно залишати цілодобово, а ось оплату просять лише у робочі години.

Для тих, хто забув сплатити, штрафні санкції стануть вагомішими. Санкція зросла на 50% і складає 300 злотих. Можливість сплатити за перші 7 днів, за зниженою ставкою – зберігається. Якщо користуватися нею, то сума знижується до 200.

Розширення зон SPPN

foto-parkovki-sppn-u-varshavi
Парковка

Заявлена ​​дата старту дії нових кордонів – січень 2023 року. Територія збільшиться до таких районів: Mokotowie, Praze-Półnoс. В яких безліч квартир задається подобово і це часто дешевше, ніж забронювати номер у готелі. У Gornym Mokotowie вона буде збільшена до вулиці Różanej, а в Dolnym Mokotowie до вулиці Gagarina.

Як не отримати штраф за неоплачене паркування у Варшаві

Лайфхак для водіїв. Столиця Польщі досить велике місто, пересування машиною цілком виправдане.

Але як не затьмарити подорож простроченим паркінгом. Ви запаркували авто, оплатили послуги стоянки на годину та пішли у своїх справах. Гуляючи та насолоджуючись прекрасним виглядом ви забули про час і тут збільшується ймовірність отримання покарання за неоплачений паркінг. Щоб не зіпсувати собі настрій та зберегти гроші рекомендую програму SkyCash. Ви зможете зробити оплату, наприклад, за одну годину, а потім воно саме буде продовжувати, поки ви не зупините його.

Обов’язково треба наклеїти на лобове скло спеціальну наклейку, купіть її через цей додаток.

naklejka-mobi-parking-na-lobove-sklo
Наклейка на лобове скло показує, що ви сплачуєте за паркування через додаток SkyCash

Важлива новина, що у 2023 році у Варшаві розпочне роботу інноваційний сервіс для бронювання готелів, хостелів, апартаментів. Your Price Booking – так він називається. Я б коротко описав його як сайт, де можна забронювати на індивідуальних умовах. Маса приємних фішок для готельєрів: супер низькі комісії, не тримає гроші за проживання – оплату отримує готельєр перед заселенням, відсутність паритету цін. Більше про сервіс бронювання готелів та подобову оренду квартир на https://www.yourpricebooking.com/

Приєднуйтесь до нас у твіттері https://twitter.com/BTravelq

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog