Київський академічний ляльковий театр

Київ
Казка для дітей та квиток у дитинство для дорослих. Постановки для дорослих, казкові персонажі навколо театру, музей. Як дістатися та ціни квитків."

Вулиця Михайла Грушевського, 1А, Київ. 10 хвилин пішки від станції метро Майдан Незалежності

Театр ляльок тягне до себе дітей і дорослих. Перш за все, своєю казково доброю атмосферою. Це місце, де завжди панує свято та казка. Він вдало підійде, для того, щоб відкрити дитині світ театру та чарівництва, адже там кожна деталь, починаючи від самої будівлі у вигляді замку і до інтер’єру всередині – змушує повірити в диво.

Головна ідея – показати юному глядачеві цінність класичних творів, культурного та духовного розвитку та відкрити дитині магію театральної дії.

Вік глядачів – дітки 0-12 років. Для них у репертуарі є безліч спектаклів, поставлених за народною та зарубіжною класикою: “Гусі-лебеді”, “Мрія маленького віслючка”, “Сніг”, “Каляки-маляки”, “Крап-ля”.

Важливо, що керівництво вимагає використання класичної музики для вистав.

В Київському театрі ляльок є така традиція – нова вистава для дорослої аудиторії, щороку. Популярні: “Любов до Перлімпліна”, “Оскар”, “Як загинув гуска”, “Лісова пісня”. У театрі є музей ляльок та дитяче кафе, а поряд можна прогулятися парком та зустріти в ньому казкових героїв. Якщо ви плануєте відвідати його вперше, то врахуйте кілька годин на знайомство з чарівним парком і музеєм театру.

Черепаха Тортила
Казковий парк поряд з ляльковим театром. Київ, Україна.
Казкове кафе
Казкове кафе для тих, хто вірить у казку. Ляльковий театр, Київ, Україна.

Більше фото на нашому твіттері https://twitter.com/BTravelq

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Liza Nikitenko

Юна леді. Пів життя в театрі, пів життя заради театру.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog
Коментарі та питання