Kyjevské akademické loutkové divadlo

Kyjev
"Pohádka pro děti a vstupenka do dětství pro dospělé. Scény pro dospělé, pohádkové postavy kolem divadla, muzeum. Jak se tam dostat a ceny vstupenek."

Mykhailo Hrushevskoho Street, 1A, Kyjev. 10 minut chůze od stanice metra Maidan Nezalezhnosti.

Loutkové divadlo přitahuje děti i dospělé. Za prvé – jeho báječně dobrá atmosféra. Toto je místo, kde je vždy svátek a pohádka. Dobře se hodí k tomu, abyste dítěti otevřeli svět divadla a kouzel, protože tam každý detail, od budovy v podobě hradu až po interiér uvnitř – vás nutí věřit v zázrak.

Hlavní myšlenkou je ukázat mladému publiku hodnotu klasických děl, kulturní a duchovní vývoj a odhalit dítěti kouzlo divadelní akce.

 Věk diváků – děti 0-12 let. Repertoár pro ně zahrnuje mnoho představení vycházejících z lidové i zahraniční klasiky: „Labutí husy“, „Sen malého oslíka“, „Sníh“, „Baby Cripples“, „Drop-la“.

Je důležité, že management vyžaduje použití klasické hudby pro představení.

Kyjevské loutkové divadlo má takovou tradici – každý rok nová hra pro dospělé publikum. Populární: „Láska k Perlimplinu“, „Oscar“, „Jak zemřela husa“, „Lesní píseň“. V divadle je muzeum loutek a dětská kavárna a nedaleko se můžete projít parkem a potkat pohádkové postavy. Pokud ho plánujete navštívit poprvé, zvažte několik hodin a seznamte se s okouzlujícím parkem a muzeem divadla.

Úžasná kavárna
Úžasná kavárna. Loutkové divadlo, Kyjev, Ukrajina
Želví tortilla
Želví tortilla V blízkosti loutkového divadla v Kyjevě

Více fotek na našem twitteru https://twitter.com/BTravelq

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Mladá dáma. Půl života v divadle, půl života pro divadlo.

Rate author
( 2 assessment, average 5 from 5 )
TravelQ blog
Komentáře a dotazy