Kyjevská opereta, opera a balet

Kyjev
"Oficiální operní večírek v Kyjevě." Tajné komorní scény s experimenty, kde jsou a jak se přes ně dostat. O operetním divadle, Národní opeře Ukrajiny a baletu. Repertoáry, žánry, ceny vstupenek."

Národní opera Ukrajiny pojmenovaná po T. Ševčenkovi

Foto v hale
Národní opera Ukrajiny
Louskáček (panenka) Národní opera Ukrajiny pojmenovaná po T. Ševčenkovi, Kiev, Ukraine

Pohled z horního balkonu.

Ulice Vladimirskaya dům 50, 5 minut od stanice metra Zolotye Vorota nebo Teatralnaya.

Toto je místo nasáklé historií, kde je každý malý detail prodchnutý uměním. Samotná budova obsahuje mnoho záhad a tajemství. Například pódium pojme 150 lidí najednou, a to není rovné – je vyrobeno se sklonem.

Repertoár je působivý v tom, že nyní můžete vidět stejné inscenace, které byly nastudovány v raných fázích formování. Všemi oblíbené: „Giselle“, „Carmen Suite“, „Louskáček“. Repertoár je často aktualizován – „Lazebník sevillský“, „Eyes Wide Shut“.

V představeních zní živá klasická hudba světových skladatelů. Obecně platí, že pokud obdivujete operní zpěv, pak je to přesně místo, kde budou respektovány vaše zájmy.

Počítá se zde se vším: hra herců, uhrančivé hlasy operních umělců, starý, bohatý, luxusní, jedinečný interiér, pestře propracované kostýmy a atmosférické kulisy.Vstupenky stojí od sta do dvou tisíc hřiven.

Kyjevské akademické divadlo opery a baletu pro děti a mládež

Herci na jevišti
Kyjevské akademické divadlo opery a baletu pro děti a mládež

Mezhigorskaya Street 2, asi 3 minuty chůze od stanice metra Kontraktova Ploshcha.

Tento příběh je o lásce ke kreativitě, o přístupnosti a především o respektu k divákovi.

Hudební divadlo je příležitostí, jak se seznámit s žánrem opery a baletu, ale navštěvují ho i zkušení divadelníci. Všechna baletní představení jsou z tvorby souboru Kyjevského moderního baletu.

Premiéra 2021 „Malý princ“ nenechá nikoho lhostejným se svými neobvyklými řešeními, neuvěřitelně krásnou hudbou a hereckými výkony. Inscenace využívá speciální efekty, můžete pozorovat interakci herců a videoprojekci. Uslyšíte, jak režisér umně zkombinoval známé ukolébavky a klasická, světově známá díla.

Proslavil se také svými operními představeními „Škola rocku“, „Figarova svatba“, „La Bohème“.

Diváci přicházejí do divadla, aby získali novou zkušenost, nahlédli zcela novým pohledem na světová díla díky neobvyklým pohledům Radu Poklitaru (režisér a choreograf Kyjevského moderního baletu), aby získali estetické potěšení z kostýmů a živé hudby.Vstupenky stojí od 100 do 600 hřiven.

Operetní divadlo

Hudební vystoupení
Hudební vystoupení v Kyjevské operetě

Kyjev, ul. Velká Vasylkivska, 53/3. Pět minut chůze od stanice metra Olimpiyskaya

Moderní pohled na světová díla, talentovaní herci, živé emoce – to vše je o kyjevské operetě. Repertoár zahrnuje hudební dramata a komedie, muzikály, kostýmní koncerty a show programy. Mezi nimi: „Rozhovor, který nebyl“, „# Na konci světa“, „Rodina Addamsových“, „Moskalitsa“. Sergey Bondarenko, Valentina Donchenko-Butkovskaya, Alexander Kravchenko a další umělci a sólisté. Divadlo má hlavní scénu a 3 komorní, kde se provádějí tvůrčí experimenty a konají se ne tak velká, ale velmi nezapomenutelná představení. Doporučuji navštívit jak hlavní, tak komorní.

Ceny: 60 – 700 UAH.

Více fotek na našem twitteru https://twitter.com/BTravelq

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Liza Nikitenko

Mladá dáma. Půl života v divadle, půl života pro divadlo.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
TravelQ blog
Komentáře a dotazy