Kde je levnější koupit zájezd na ostrov z Pattaya

Redakční sloupek
Výlet na ostrovy: Koh Kood, Koh Chang, Koh Lan, Samet za nejnižší ceny v Pattayi a několik dalších životních triků pro cestovatele v Thajsku

Pattaya je úžasná! Středisko pro mládež s diskotékami, bary, masážními salony, čerstvým tropickým ovocem a párty ulicí Volkin Street. Moře není příliš čisté a často jezdíme na sousední ostrovy, abychom si užili dovolenou na pláži. Nejoblíbenější jsou Koh Lan, Koh Kood, Koh Chang a Samet. Zajímavá pro vás bude také návštěva místních zajímavostí: zahrada Nong Nooch, krokodýlí farma, vydejte se na vyhlídkovou terasu, prohlédněte si buddhistický chrám, zaklepejte tam na zvonek. Klepání na zvon v chrámech Thajska je nejen povoleno, ale také vítáno, každé zaklepání čistí karmu.

Life hack pro cestovatele v Pattayi – kde koupit zájezdy na tropické ostrovy a výlety

Beach Rd, Muang Pattaya
Beach Road Pattaya, foto autor

Mnoho nabídek najdete přímo na ulicích a v hotelu je nabídnou i průvodci, kteří mluví vaším jazykem. Obvykle jsou výlety a exkurze dražší než na ulici.
Aby nezůstali bez příjmu, průvodci v hotelech tuto situaci prezentují tak, že na ulici nemůžete pochopit, co si můžete koupit, a nedoporučují riskovat.
Pozor, life hack – jak průvodci v hotelu, tak prodavači na ulici vám prodávají stejné výlety a zájezdy a kupují vám je – v místní thajské agentuře.
Odpusťte mi všechny pouliční prodavače výletů, ať je s průvodci vše v pořádku, ale teď jim trochu nabourám kšeft. Přidejte si náš užitečný blog TravelQ do záložek, pokud vám tyto informace pomohou ušetřit peníze na vaší cestě.
Dojděte do kanceláře kkday v Pattayi a vyberte si výlet na tropický ostrov tam, zde je bod na mapě https://www.google.com/maps/dir//Pattaya+City+Bang+Lamung+District+Chon+Buri+20150+Thailand/@12.9235557,100.8824551,15z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x310295924d31d7e3:0xa97ff301a9bd10ff!2m2!1d100.8824551!2d12.9235557 Jejich kancelář je velmi blízko ulice Volkin Street a velmi blízko Tuk Kom, slavného nákupního centra s elektronikou. Mluví se tam anglicky, i když to neumíte dobře, pak vám bude stačit Google překladač. Zde je odkaz na webovou stránku, pokud se ztratíte, funguje tam online podpora a moje slova si můžete ověřit – po přečtení cen https://www.kkday.com/en-us/product/102429-coral-island-koh-larn-pattaya-half-day-tour

Sunset at Koh Chang, Thailand
Západ slunce, Koh Chang, Thajské království, foto autor

Další životní hacky pro turisty v Pattayi

V ruských restauracích – neúměrně drahé, vyhněte se jim. Nejlevnější ubytování zarezervujete pouze u místních Thajců, hledejte přímo ve městě. Jděte na území velkých kondominií, podívejte se tam na cedule s nabídkami pronájmu v angličtině nebo thajštině – rozdíl v ceně může být 5-10krát než u pronájmu bytů od Rusů, Bělorusů nebo Evropanů. Online rezervační aplikace vám také často nabídnou dražší možnosti než jednoduché thajské rentiéry.
Pokud máte půjčenou motorku – vyfoťte ji v přítomnosti majitele. To je důležité pro zaznamenání přítomnosti vnějšího poškození a je nesmírně důležité je později na parkovišti najít, protože podobných motorek jsou na parkovištích tisíce.
Neuvěřitelné zážitky pro vás bez přeplatků!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
TravelQ blog