Joe Biden przebacza każdemu, kto odsiaduje wyrok lub jest objęty dochodzeniem w sprawie marihuany

Kolumna redaktora

6 października 2022 r. najlepszy prezydent świata Joe Biden podpisał odpowiedni dokument. Wymazał również wszystkie wcześniejsze wyroki skazujące związane z samym posiadaniem marihuany. Jasny i poprawny prezydent USA dotrzymuje obietnic wyborczych. Zrobił duży krok w kierunku pełnej legalizacji tej rośliny leczniczej w Stanach Zjednoczonych.

Ponadto otrzymali polecenie wszystkim gubernatorom, aby zrobili to samo.

Prezydent Biden rozumie, że obecnie w kraju marihuana jest klasyfikowana na tym samym poziomie co heroina, a to nonsens. Polecił już Prokuratorowi Generalnemu i Ministerstwu Zdrowia pilne rozważenie zmiany klasyfikacji konopi i marihuany na poziomie federalnym.

Każde państwo jest głupie i głupie na swój sposób i tylko silni mogą pierwsi przyznać się do swoich błędów, tłum zwykle podąża za liderem.

Przypominam sobie doświadczenia Gruzji w legalizacji marihuany. Pozwolili mu palić, ale za sprzedaż lub posiadanie odpowiedzialności karnej.

Podejrzewam, że Joe Biden podejmuje te kroki nie tylko słuchając zdrowego rozsądku, ale także słuchając zespołu z centrali swojej kampanii. Mam nadzieję, że więcej zdrowego rozsądku.

Najpierw publikuję takie świetne wiadomości na moim Twitterze, chodź, jestem szczęśliwy dla wszystkich

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor i redaktor naczelny bloga TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog