Громадський транспорт у Нью-Йорку

Нью Йорк
Метрополітен Нью-Йорка (MTA) , додатки для замовлення таксі, абонементи в таксі, велосипеди та електросамокати, автобуси...

Хоча таксі в Нью-Йорку дуже поширені, громадський транспорт пропонує зручний і більш економічний спосіб пересування містом. Придбайте MetroCard – багаторазову картку, яка дає змогу користуватися метро та автобусами. Це не тільки допоможе вам заощадити гроші, а й уникнути заторів.

Метрополітен Нью-Йорка (MTA)

Найпопулярніша і найзручніша система громадського транспорту в місті. Ціна проїзду в метро становить $2,75 за одну поїздку, і ви можете пересідати на інші лінії без додаткової оплати в межах двогодинного часового вікна. Щоб заощадити на проїзді в метро, рекомендується придбати MetroCard. MetroCard є багаторазовою карткою, яку можна поповнювати і використовувати для оплати проїзду в метро та автобусах. Ви можете придбати MetroCard на станціях метро або в автоматах, розташованих по всьому місту.
Сайт MTA

Автобуси

Зручний спосіб пересування містом. Ціна проїзду в автобусі також становить $2,75 за одну поїздку, і ви можете використовувати MetroCard для оплати. На автобусах не приймається готівкова оплата, тому переконайтеся, що у вас є достатня кількість коштів на вашій MetroCard.

Залізниця

Розвинена мережа залізниць, яка пов’язує місто з передмістями та сусідніми штатами. Long Island Rail Road (LIRR) надає сервіс у напрямку до Східного та Південного Нью-Йорка, а Metro-North Railroad обслуговує напрямки на північ від міста. Ціни на проїзд на цих залізницях варіюються залежно від кінцевого пункту призначення, тому рекомендується відвідати офіційні веб-сайти для отримання точної інформації.

Додатки для замовлення таксі

Красуня в короткій юбці виходить із жовтого таксі

Якщо вам потрібно скористатися послугами таксі, у Нью-Йорку популярними є такі компанії, як Yellow Cab і Green Cab. Щоб замовити таксі, ви можете зупинити їх на вулиці або скористатися додатками для замовлення таксі, такими як Uber або Lyft. Ціни на таксі варіюються залежно від відстані та часу поїздки.

Сайт Uber

Сайт Lyft

У Нью-Йорку також доступні абонементи і спеціальні програми для таксі, які можуть бути корисними для туристів, даючи змогу заощадити на проїзді. Ось деякі з них:

NYC Taxi e-Hail

Електронний абонемент NYC Taxi e-Hail дає змогу вам заздалегідь оплатити певну кількість поїздок таксі, з фіксованою вартістю. Ви можете вибрати абонемент на 10, 20, 30 або 40 поїздок, і він діятиме в таксі жовтого кольору (Yellow Cabs) у Нью-Йорку. Щоб придбати цей абонемент, ви можете відвідати офіційний веб-сайт NYC Taxi e-Hail.
Сайт NYC Taxi e-Hail

Uber Pass

Програма під назвою Uber Pass, яка надає низку переваг і знижок для постійних користувачів. У рамках цієї програми ви отримаєте безкоштовну доставку їжі в Uber Eats, знижки на поїздки в Uber і доступ до ексклюзивних пропозицій. Щоб підписатися на Uber Pass, відвідайте веб-сайт Uber.
Сайт Uber Pass

Lyft Pink

Lyft пропонує аналогічну програму під назвою Lyft Pink, яка також надає низку переваг і знижок для постійних користувачів. Підписавшись на Lyft Pink, ви отримаєте знижку на поїздки, безкоштовну доставку їжі в Lyft та інші переваги. Щоб дізнатися більше та підписатися на Lyft Pink, відвідайте веб-сайт Lyft.
Сайт Lyft Pink

Зверніть увагу, що ціни на абонементи та спеціальні програми можуть змінюватися, тому рекомендується відвідати офіційні веб-сайти зазначених компаній для отримання актуальної інформації щодо вартості та умов використання.

Велосипеди та електросамокати

Останніми роками в Нью-Йорку стали популярними такі види транспорту, як міські велосипеди та електросамокати. Citi Bike пропонує прокат велосипедів на самообслуговуванні по всьому місту. Ви можете орендувати велосипед на кілька годин або на цілий день і насолоджуватися прогулянкою містом. Також у місті доступні різноманітні сервіси електросамокатів, які дають змогу вам швидко та зручно пересуватися міськими вулицями.
Сайт Citi Bike

Сподіваюся, ця інформація буде корисною під час вашого перебування в Нью-Йорку, і ви зможете максимально використати можливості громадського транспорту, щоб побачити і насолодитися всім, що це чудове місто може запропонувати.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Автор та головний редактор у TravelQ blog

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog