Gdzie taniej jest kupić wycieczkę na wyspę z Pattaya

Kolumna redaktora
Wycieczka na wyspy: Koh Kood, Koh Chang, Koh Lan, Samet w najniższych cenach w Pattaya i kilka innych hacków życia dla podróżnych w Tajlandii

Pattaya jest piękna! Ośrodek młodzieżowy z dyskotekami, barami, salonami masażu, świeżymi tropikalnymi owocami i ulicą imprezową Volkin Street. Morze nie jest zbyt czyste i tak abys cieszyć się wakacjami na plaży, często jeździmy na sąsiednie wyspy. Najpopularniejsze to: Koh Lan, Koh Kood, Koh Chang i Samet. Zainteresuje Cię również zwiedzanie lokalnych atrakcji: Nong Nooch Garden, farma krokodyli, idzie na taras widokowy, zobacz buddyjską świątynię, puknij tam w dzwon. Pukanie w dzwon w świątyniach Tajlandii jest nie tylko dozwolone, ale także mile widziane, każde pukanie – oczyszcza karmę.

Lifehack dla podróżnych w Pattaya – gdzie kupić wycieczki na tropikalne wyspy i ekskursie

Beach Rd, Muang Pattaya
Beach Road Pattaya, zdjęcie autora

Znajdziesz wiele ofert na ulicach, a w hotelach przewodnicy, którzy mówią w Twoim języku, również je zaoferują. Zwykle tam wycieczki są droższe niż na ulicy, ale w hotelach przedstawiają tę sytuację w taki sposób, że na ulicy można kupić bez zrozumienia, co i nie zaleca się podejmowania ryzyka, aby nie pozostać bez zarobków.

Uwaga, lifehack – przewodniki z hoteli i sprzedawców na ulicy sprzedają ci te same wycieczki, a oni kupują je, dla ciebie – w lokalnej tajskiej agencji.

Niech wybacza mi wszystkie sprzedawcy wycieczek ulicznych, niech wszystko będzie dobrze z przewodnikami, ale teraz trochę złamię ich biznes. Dodaj nasz przydatny blog TravelQ do swoich zakładek, jeśli te informacje pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas podróży.

Wybierz się na spacer do biura agencji kkday w Pattaya i tam na miejscu wybierz wycieczkę na tropikalną wyspę, oto punkt na mapie https://www.google.com/maps/dir//Pattaya+City+Bang+Lamung+District+Chon+Buri+20150+Thailand/@12.9235557,100.8824551,15z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x310295924d31d7e3:0xa97ff301a9bd10ff!2m2!1d100.8824551!2d12.9235557 Ich biuro znajduje się bardzo blisko ulicy Volkin i bardzo blisko Tuk Kom, słynnego centrum handlowego z elektroniką. Mówią po angielsku, nawet jeśli nie znasz go dobrze, wystarczy ci tłumacz google. Oto link do strony wb, jeśli się zgubisz, istnieje wsparcie online i możesz sprawdzić moje słowa – czytając ceny https://www.kkday.com/en-us/product/102429-coral-island-koh-larn-pattaya- half-day-tour

Sunset at Koh Chang, Thailand
Zachód słońca na wyspie Chang, Królestwo Tajlandii, zdjęcie autora

Więcej hacków życia dla turystów w Pattaya

W rosyjskich restauracjach – zbyt drogie, omiń je. Najtańsze noclegi zarezerwujesz tylko z lokalnych Thais, poszukaj go bezpośrednio w mieście. Idź na terytorium dużych kondominiów, spójrz tam na znaki z ofertami wynajmu w języku angielskim lub tajskim – różnica w cenie może być 5 -10 razy niż wynajem mieszkania od Rosjan, Białorusinów lub Europejczyków. Wnioski o rezerwację online często oferują droższe opcje niż zwykli tajscy najemcy.

Jeśli wypożyczyłeś motocykl – zrób mu zdjęcie w obecności właściciela. Jest to ważne, aby naprawić obecność uszkodzeń zewnętrznych i niezwykle ważne jest, aby znaleźć je później na parkingu, ze względu na fakt, że na parkingach znajdują się tysiące podobnych motocykli.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor i redaktor naczelny bloga TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog