Джо Байден помилував усіх, хто відбуває термін або під слідством за марихуану та скасував минулі вироки

Колонка редактора

6 жовтня 2022 року найкращий президент у світі Джо Байден підписав відповідний документ. Також він скасував усі попередні вироки пов’язані з простим володінням марихуаною. Чіткий та правильний президент США виконує свої передвиборчі обіцянки. Він зробив великий крок на шляху повної легалізації США цієї лікарської рослини.

До того ж їм було дано розпорядження всім губернаторам зробити те саме.

Президент Байден розуміє, що зараз у країні марихуану класифікують на одному рівні з героїном і це марення. Він уже дав розпорядження генеральному прокурору та міністерству охорони здоров’я у терміновому порядку розглянути питання зміни класифікації канабісу та марихуани на федеральному рівні.

Кожна держава зі своїм безглуздям і тільки сильні можуть визнати свої помилки першими, стадо зазвичай йде слідом за лідером.

Згадую досвід Грузії щодо легалізації канабісу. Там дозволили його курити, але за продаж чи зберігання загрожує кримінальна відповідальність.

У мене є підозри, що ці кроки Джо Байден робить не лише слухаючи здоровий глузд, а й команду свого передвиборчого штабу. Сподіваюся здоровий глузд більше. Такі новини викладаю спершу в своєму твіттері – залітайте, всім радий

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog