Допомога біженцям з України

Колонка редактора
Житло для біженців у Європі, Америці та для внутрішньо переміщених громадян в Україні. Волонтерська допомога, стати волонтером, надати житло біженцям. Офіційний телеграм каналу Євросоюзу, чати в Угорщині, Австрії, Бельгії. Грошова допомога ООН в Польші. Робота для українців.

За різними підрахунками станом на 1 травня 2022 року за кордон виїхали 5 500 000 українців, натомість повернулися на батьківщину 1 289 500 . Залишити рідну землю їх змусила війна, яка прийшла з Росії та Білорусі. Остання хоч і не відправила війська в Україну, як це зробила Росія, але надала армії РФ аеродроми для базування військової авіації. Також Білорусь дозволила окупантам пройти своєю територією та атакувати Україну з прикордонних білоруських земель.

Більше деталей та новин про війну в Україні дивіться у моєму твіттері https://twitter.com/mnogobitka.

Команда TravelQ blog та платформи бронювання готелів та подобового житла Your Price Booking зібрали деяку інформацію про чати, групи та сайти для українців вдома та в різних країнах Європи та Світу.

Житло для біженців в Україні

Для тих, хто виїхав з дому, але не покинув країну, тим, хто потребує тимчасового житла в Україні, створено сайт https://prykhystok.gov.ua/. Тут ви можете також запропонувати наявні у вас вільні варіанти. Сайт створений Кабінетом Міністрів, в арсеналі всі області. Наразі я побачив близько 33 000 пропозицій для тимчасового проживання.

Оскільки сайт державний, там багато корисної інформації, зокрема:

як отримувати пенсії переселенцям;

як отримати компенсацію тим, хто дає притулок переселенцям під час війни;

як оформити фінансові державні допомоги.

Житло для біженців з України у всьому світі

Сайт повністю англійською, але на ньому багато варіантів по Європі та Америці. Я перевірив Варшаву – пристойна кількість пропозицій. Заради цікавості забив у пошук Нью-Йорк і теж видало достатньо пропозицій від господарів. Особливість сайту, що там вже заздалегідь вказано можливість проживання із тваринами. Ось посилання https://www.ukrainetakeshelter.com/.

Глобальна децентралізована ініціатива волонтерів та водіїв на допомогу українцям у всьому світі

Надати житло, потребуєте його та вся можлива волонтерська допомога за кордоном на сайті https://www.ukrainenow.org/. Його створили команда волонтерів-українців, які вже живуть у США та Канаді. Багато корисного.

Офіційний телеграм канал Європейського Союзу про підтримку України

https://t.me/eusupportsua

Інформація щодо документів, волонтерської допомоги, психологічної допомоги.

Грошова допомога ООН для тих, хто прибув до Польщі

https://enketo.unhcr.org/x/NWiTKwry Сторінка має три мови: українську, англійську та польську.

Допомога в Угорщині

https://help.unhcr.org/hungary/uk/ веб ресурс, який створений за підтримки ООН для біженців з України, які опинилися на території Угорщини.

Ось групи у телеграм для українців:

https://t.me/hungaryua

https://t.me/HUvolunteerswithUA – волонтерська спільнота

https://t.me/naym_hungary – інформація для Українських біженців. Все про законодавчі норми, документи, роботу, житло, перебування. Лише актуальні дані та новини!

Телеграм чат для українців в Австрії

https://t.me/ukraineat – спілкування один з одним. У чаті волонтери, місцеві українці, небайдужі австрійці та європейці. У чаті майже 20 000 людей спілкуються російською та українською мовами.

Українці у Бельгії

Чат для спілкування https://t.me/ukrainciwbelgii. У чаті понад 6000 користувачів. Багато говорять про війну, правила життя в Європі. Корисний чат, мова спілкування майже повністю українська.

Чат – допомога українцям у Бельгії https://t.me/refugeesinBelgium. У чаті понад 8 тисяч людей.

Робота для українців у Європі

Насамкінець залишаю посилання на сайт, де зараз їсть 14 000 пропозицій роботи в Євросоюзі для громадян України https://www.uatalents.com/.

На сайті є багато вакансій без знання мови. Прямі роботодавці з усіх країн Європейського Союзу. Багато пропозицій від великих корпорацій та міжнародних мереж.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
TravelQ blog