Де дешевше купити тур на острів з Паттайї

Колонка редактора
Тур на острови: Ко Куд, Ко Чанг, Ко Лан, Самет за найнижчими цінами в Паттайї та ще пару лайфхаків для мандрівників у Тайланді

Паттайя чудова! Молодіжний курорт з дискотеками, барами, масажними салонами, свіжими тропічними фруктами та вулицею дорослих розваг – Волкін стріт. Море не дуже чисте і насолодиться пляжним відпочинком ми найчастіше вирушаємо на сусідні острови. Найпопулярніші: Ко Лан, Ко Куд, Ко Чанг і Самет. Також вам буде цікаво відвідати місцеві визначні пам’ятки: парк Нонг Нуч, господарство де вирощують крокодилів, відвідайте оглядовий майданчик, подивіться буддійський храм, вдарте у дзвін. Стукати в дзвін у храмах Таїланду не тільки дозволяється, а й вітається, кожен удар – очищає карму.

Лайфхак – де купувати екскурсії та тури на сусідні острови у Паттайї 

Beach Rd, Muang Pattaya
Біч роуд Паттайа, фото автора

Багато пропозицій ви зустрінете прямо на вулицях, в готелі гіди, які говорять вашою мовою, також пропонуватимуть їх. Зазвичай у них тури та екскурсії коштують дорожче, ніж на вулиці. Але в готелях підносять цю ситуацію так, наче на вулиці ви можете купити не зрозумій що і не рекомендують ризикувати, щоб самим не залишитися без заробітку.

Увага, лайфхак – і гіди з готелів і продавці на вулиці продають вам ті самі екскурсії та тури, які вони купують для вас – у місцевій тайській агенції.

Хай пробачать мені всі вуличні торговці екскурсіями, та хай усе буде добре у гідів, але зараз я їм трохи поламаю бізнес. Додайте наш корисний TravelQ blog в закладки, якщо ця інформація допомогла вам заощадити в подорожі.

Прогуляйтеся до офісу агентства kkday у Паттайї і там на місці виберіть собі тур на тропічний острів, ось вам точка на карті https://www.google.com/maps/dir//Pattaya+City+Bang+Lamung+District+Chon+Buri+20150+Thailand/@12.9235557,100.8824551,15z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x310295924d31d7e3:0xa97ff301a9bd10ff!2m2!1d100.8824551!2d12.9235557 Їхній офіс зовсім поруч з Волкін стріт і дуже близько до Тук Кому, відомого торгового центру електроніки. Говорять англійською, навіть якщо ви погано знаєте її, вам буде достатньо гугл перекладача. Ось посилання на веб сторінку, якщо загубитесь там працює онлайн підтримка і ви можете перевірити мої слова – ознайомившись із цінами https://www.kkday.com/en-us/product/102429-coral-island-koh-larn-pattaya- half-day-tour

Sunset at Koh Chang, Thailand
Захід сонця на острові Чанг, королівство Тайланд, фото автора

Лайфхаки для туристів у Паттайї

У російських ресторанах – непомірно дорого, оминайте їх. Найдешевше житло ви можете забронювати тільки у місцевих тайців, шукайте його у місті. Зайдіть на територію великих кондомініумів, дивіться там на вивіски з пропозиціями оренди англійською або тайською – різниця в ціні може бути в 5 -10 разів, ніж оренда апартаментів у росіян, білорусів або європейців. Програми для онлайн бронювання теж напевно запропонують вам дорожчі варіанти, ніж прості місцеві, тайські рантьє.

Якщо ви взяли на прокат мотобайк – сфотографуйте його у присутності власника. Це важливо, щоб зафіксувати наявність зовнішніх пошкоджень і вкрай важливо, щоб знайти його потім на парковці, тому що на парковках тисячі схожих мотобайків. 

Неймовірних вам вражень без переплат!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Автор та головний редактор у TravelQ blog

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
TravelQ blog