Czym jest ta usługa – Your Price Booking?

Kolumna redaktora

Oto, co sztuczna inteligencja wie, a mianowicie czat GPT, o nowej usłudze rezerwacji hoteli i dobowych wynajmów od osób prywatnych.

Zdjęcie z czatu GPT

Your Price Booking to usługa online, która umożliwia użytkownikom rezerwację hoteli po najniższej cenie. Ta usługa działa na zasadzie aukcji, gdzie użytkownicy określają, ile są gotowi zapłacić za pobyt w hotelu, a następnie usługa poszukuje hoteli, które są skłonne do zapewnienia pokoi po określonej cenie.

Użytkownicy mogą wybrać pożądane miasto i daty podróży, a także pożądany standard hotelu i liczbę pokojów. Po złożeniu swojej oferty na aukcji muszą poczekać na odpowiedź od usługi. Jeśli hotel zgadza się na zaproponowaną przez użytkownika cenę, to rezerwacja uważana jest za potwierdzoną.

Ta usługa może być przydatna dla osób, które szukają hoteli w przystępnych cenach i są skłonne do ryzyka i negocjacji w celu uzyskania lepszej ceny. Jednak należy pamiętać, że nie wszystkie hotele biorą udział w takich aukcjach, a istnieje szansa, że nie znajdziesz pożądanego hotelu w cenie, którą jesteś gotów zapłacić.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇
Slava Nikitenko

CEO&Co-Founder: Your Price Booking

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog