Cenová parita je nádorem hotelového byznysu

Redakční sloupek
Úzká a široká cenová parita. Co to znamená pro hoteliéry? Jak to ovlivní cenu rezervace. Bolest hotelového byznysu, která se stupňuje.

S takovými povinnými podmínkami rezervační agregátory, jako je rezervace, omezují příležitosti pro rozvoj hotelů, ale vytvářejí úrodnou půdu pro rozvoj jejich služeb.
15% – 18% provize je velmi kapitalistická a cenová parita už vypadá jako komunismus. Velké agregátory hotelových a denních rezervací ubytování využívají své popularity ke kladení náročných podmínek na hoteliéry.

Prodej pokojů přes ně – hoteliér nemůže prodávat levněji přes žádnou jinou službu. Porušení této podmínky má za následek sankce. Tomu se říká široká cenová parita. Existuje také úzká parita, která hoteliérům zakazuje prodávat nižší nebo vyšší ceny na jejich vlastních webových stránkách.

Sleduji tuto situaci s cenovou paritou a přemrštěnými provizemi, které hoteliéři platí rezervačním agregátorům již 10 let. A 4 roky z těchto deseti jsme já a pár dalších lidí vyvíjeli nový agregátor pro rezervace hotelů, hostelů, apartmánů, pokojů a domů k pronájmu. V roce 2022 začne pracovat v New Yorku, Kyjevě a hlavním městě Polska – Varšavě.

Na rezervační platformě Your Price Booking nebudou žádné paritní ceny


Ano, budeme mít provize pro hoteliéry. 2,5 % z transakce.
Hoteliéři také uvidí všechny uživatele, kteří vyberou rezervaci hotelu nebo hostelu v okolí. Každému mohou nabídnout jinou cenu a my to dokonce podporujeme. Konkurence je sestrou dokonalosti.
Takové přímé nabídky hotelů potenciálním hostům neprobíhají veřejně, v uzavřené korespondenci mezi hotelem a cestujícím.

Více informací je k dispozici na oficiálních stránkách projektu https://yourpricebooking.com/

Všechno nejlepší.

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor a šéfredaktor blogu TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog
Komentáře a dotazy