Booking zabiják přichází

Redakční sloupek

Rezervace ubytování v cestování se již dávno přesunula na internet. Rezervace pokoje v hotelu nebo ubytování v hostelu je velmi jednoduchá. Miliony cestujících využívají moderní rezervační služby a užívají si jednoduchost a pohodlí. Obrovský výběr, slevy a akce, vlastní hodnocení loajality učinily tento proces příjemným a zajímavým.
Rezervace bez provize je pro nás ještě atraktivnější. Za rezervaci ale platíme my a její cena vždy zahrnuje provizi rezervačního webu, kterou platí hoteliéři. Jedná se o vesmírné provize ve výši 18 % – 20 %. Agregátoři také používají cenovou paritu ve vztahu k hotelům. Tyto dva faktory jsou přetrvávající bolestí rezervačního trhu, který sužuje hoteliéry již 20 let.

Rezervace bude levnější s Your Price Booking

Pokud hotel nebo hostel prodává své možnosti rezervace prostřednictvím oblíbených tržišť, tyto stránky jim zakazují a dokonce pokutují za snížení ceny pokoje na vlastních webových stránkách hotelu. Toto je úzká cenová parita.
Široká parita, kdy rezervační agregátor zakazuje snižovat cenu nejen na svém webu, ale i na jiných rezervačních platformách.
Naše láska k rezervaci přes internet tak zastavuje rozvoj hotelové infrastruktury a pouze přispívá ke zvýšení ziskovosti online rezervačních služeb. Hodnota lídrů trhu mezi takovými platformami již přesáhla 100 miliard dolarů, a to i přesto, že hotelová společnost Hilton, která funguje 103 let, má hodnotu 37 miliard.

Kdo konečně vyléčí starou bolest hotelového byznysu

V roce 2023 začne v Kyjevě, Varšavě, Oděse a New Yorku fungovat nová služba pro rezervaci hotelů a denních pronájmů bydlení – Your Price Booking.

Žádná cenová parita. Servisní provize pro cestující 0 %. Servisní poplatek placený hotelem je 6x nižší než na trhu. Your Price Booking poskytne možnost výrazně ušetřit při rezervaci, protože má svou zvláštnost…

Zvláštnosti Your Price Booking

logo Your Price Booking
logo Your Price Booking

Hoteliéři vidí všechny cestovatele, kteří se rozhodnou rezervovat v okolí, a mohou jim napsat.
poslat nabídku, nabídnout exkluzivní cenu na základě situace s počtem volných pokojů v té době. Hotel tak bude moci prodat své prázdné pokoje a cestovatel si bude moci udělat skvělou rezervaci s dobrou slevou.
Zahájení prací na začátku roku 2023 v Kyjevě, Oděse, Varšavě a New Yorku. Podle plánu rozvoje je zkušební období v těchto městech půl roku a expanze na Ukrajině, v Polsku a ve státě New York.
Jsem si jistý, že v roce 2025 bude platforma dostupná ve většině zemí světa.
První zprávy o tom si můžete přečíst ve zpravodajském chatu https://t.me/yourpricebooking nebo Twitter https://twitter.com/pricebooking také Linkedin pro firmy – hangouty https://www.linkedin.com/company/your-price-booking/ a fórum https://www.reddit.com/r/yourpricebooking/.
Oficiální YouTube kanál projektu https://www.youtube.com/channel/ucbhywvvgi7mclkbn9q4fn-ww
Služba bude dostupná na https://www.yourpricebooking.com/.
Příjemnou a levnou cestu!

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor a šéfredaktor blogu TravelQ

Rate author
( No ratings yet )
TravelQ blog