Berning Maine 2021

Kolumna redaktora
„Nieoficjalny płonący człowiek 2021; Cena biletu; jak to miasto żyje cały tydzień bez pieniędzy; 5 podstawowych zasad; sztuka współczesna na festiwalu – największa wystawa na świecie; intymność; incydenty”.

Spalenie Maine oficjalnie nie miało miejsca w 2021 i 20 roku. Wynika to z koronawirusa, ale ludzie nie mogą dłużej czekać! Na przełomie sierpnia i września 2021 roku ludzie wyszli na tydzień. Powiem ci, co z tego wyszło.

Aby dostać się do Burning Man, musisz lecieć do miasta Reno. Po wyjściu z samolotu pierwszą rzeczą, którą widzisz w terminalu, są automaty do gry. Faktem jest, że Reno słynie z kasyn. Niektóre z pierwszych kasyn w Nevadzie zostały tam zbudowane, kiedy cały ten przemysł gier został tam dopuszczony w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Reno słynie również z tego, że bardzo łatwo jest się rozwieść. Zajęło to sześć miesięcy. Ale tam podpisali ustawę i zamiast 6 miesięcy rozpoczął się proces – 6 tygodni. Wiele par przyjeżdżało, mieszkało w hotelach, żeby się rozwieść, a potem wracało do swoich domów. Reno, jest bardzo fajne, nawet dlatego, że jest największym małym miastem, co oznacza, że jest tam życie nocne.

Podróż z Rino zajmuje około 2 godzin, ale w rzeczywistości zajmie Ci to pół dnia.

Wyjeżdżając na pustynię, na ten festiwal, musisz zabrać ze sobą absolutnie wszystko.

Na pustyni nie ma nic, ale potrzebujesz tam: jeść, pić, spać. Potrzebne są przepisy, więc musisz robić zakupy w lokalnym Walmart. Kup rower, najlepiej z wyprzedzeniem. Zrób to wszystko online, aby przyjść i odebrać zamówienie.

Na festiwal przychodzi około 70 000 osób i większość, oczywiście nie wszystkie, ale większość kupuje się w Walmart. Sekcje, w których chcesz znaleźć swoje produkty, są prawie puste. Niektórzy jadą na zakupy do Kalifornii, ale podróż trwa 2 godziny.

Berning Maine - słońce wschodzi
Berning Maine – słońce wschodzi
Różowa limuzyna
Poranek i różowa limuzyna

Przy wejściu znajduje się małe miasteczko o nazwie Gerlach

Większość gospodarki Ghirlaka opiera się na ludziach, którzy przybyli na to wydarzenie. Tam mieszkają, tankują na stacji benzynowej, gdzie oczywiście benzyna jest droższa niż gdzie indziej. Moim zdaniem najdroższa benzyna w Ameryce. Kupują używane rowery, często zabierają jedzenie, więcej wody niż potrzebują. Lokalne sklepy nie przyjmują zwrotów w tym tygodniu. Nawet jeśli rzeczy były nowe, opakowanie nie zostało otwarte — nie zostanie zwrócone.

Przez ostatnie dwa lata nie było żadnego festiwalu, więc Girlak, mogę sobie wyobrazić, jak cierpi. Policja nakłada mandaty na wszystkich przestępców na drodze. Jedziesz po malowniczym miejscu i patrzysz na mapę, która jest bardzo blisko tego miejsca, jesteś już przytłoczony emocjami, ktoś już otworzył piwo w samochodzie i włączył muzykę. A tam, wzdłuż obwodnicy, ograniczenie prędkości wynosi 70, 50, 35 i 25 mil.

Ponownie, ekonomia tego miasta opiera się na tym, ile mandatów zostanie ci nałożonych, ile produktów i rzeczy tam kupisz.

Chociaż Berning Maine nie odbyło się oficjalnie w 2021 roku, wszyscy byli szczęśliwi

Autobus turystyczny Berning Man 2021
Autobus turystyczny Berning Man 2021
Buty są najlepsze
Buty są najlepsze

Z tego, że znaleźliśmy się w tym pyle, wielu już zna wszystko, co wokół. Góry, piasek, właśnie teraz opaść i tarzać się w tym piasku. Black Rock City to nazwa miejsca na pustyni, w którym wszystko się dzieje.

Po zjechaniu z głównej drogi na pustynię obowiązuje ograniczenie prędkości do 5 mil na godzinę, jeśli zostało oficjalnie uchwalone. W tym roku nie było organizacji, ludzie robili, co chcieli, samochody jeździły w strefie, w której trzeba przejechać 5 mil – 60 lub więcej. Stworzyła pewne piękno.

Ci, którzy przybyli, którzy rozumieją i zorganizowali się mniej lub bardziej poprawnie.

Kto słyszał, czym jest Płonący Człowiek? Ponadto niektórzy narkomani słuchają muzyki elektronicznej na pustyni. Chcę wyjaśnić… Abyście mieli prawdziwe zrozumienie tego wydarzenia.

Burning Man to eksperymentalna społeczność ludzi myślących inaczej

I największa wystawa sztuki współczesnej w Ameryce Północnej, a właściwie na całym świecie. Oto niektóre z nich na zdjęciu.

Piękny słoń naturalnej wielkości
Piękny słoń naturalnej wielkości
Ludzka postać z neonu
Ludzka postać z neonu
Nieznane zwierzę
Nieznane zwierzę o miłej twarzy
Pokaz balu i świateł na festiwalu
Pokaz balu i świateł na festiwalu
Piracki szkuner na pustyni Nevada
Piracki szkuner na pustyni Nevada
Dinozaur chce żyć
Dinozaur chce żyć
Rzeźba w powietrzu
Rzeźba w powietrzu
Impreza - bas w stylu Mad Max
Impreza – bas w stylu Mad Max
Łódź na kółkach
Łódź na kółkach
Byk na dachu
Byk na dachu
Schowek
Schowek
Latający spodek
Latający spodek
Czajnik
Czajnik

Berning Maine zasady i ceny biletów

Najpierw. Pieniądze nie płyną, gospodarka opiera się na dawaniu prezentów. Może być zarówno wzajemny, jak i jednokierunkowy.

Nie potrzeba pieniędzy, prawa jazdy, kart bankowych. Wszyscy mieszkają i funkcjonują w mieście. Jest to uważane za miasto, jeśli oficjalnie Las Vegas jest pierwszym miastem, Reno drugim, to Burning Maine jest drugim lub trzecim miastem pod względem liczby ludności w tym tygodniu festiwalu.

Ciekawe osobowości dookoła. Wizualnie jest to mniej więcej mieszanka filmu Kn-Dza-Dza z Mad Maxem.

Berning Maine i Kin-Za-Za są do siebie podobni
Przezabawna karykatura Berning Maine do filmu Kin-Za-Za

Druga zasada. Nie polegaj na nikim.

Polegasz tylko na sobie w kwestii wsparcia. Nikt Ci nic nie jest winien, nikt Ci nic nie da. Przybywasz na pustynię i zaopatrujesz się całkowicie.

Wielu nie zrozumiało i powiedziało, że nic nie dali za pieniądze, które dali za bilet! Cena biletu to 500 dolarów.

Nie rozumiecie, pieniądze są opłacane dla organizacji. Za to, że postawili płot, podzielili sektory; jest strażnik; że istnieje centrum medyczne. Jeśli coś ci się stanie, przegrzej leki — wyleci po ciebie helikopter.

Ze sprzedaży biletów jest trochę pieniędzy, których organizatorzy nie mogą wykorzystać. Przekazują je artystom i artystom, którzy wykonują ogromne instalacje. Dlatego uważam, że bilet 500$ jest w pełni uzasadniony, niemniej jednak – nikt Ci nic nie jest winien jakiś. Zabierz ze sobą wszystkie zapasy, gdzie będziesz spać, co jeździć, co jeść, pić, ubierać — wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Nikt ci nic nie jest winien!

Trzecia. Uczestniczysz absolutnie we wszystkim.

Stajesz się pełnoprawnym obywatelem tej społeczności. Nie, żebyś przyszedł i zobaczył, co ten dziwak tam robi, nie.

Ale to nie znaczy, że jeśli zaproponuje ci się narkotyki lub uprawiasz seks, musisz się zgodzić. Powiedz nie, w porządku.

Czwarta. Nie oznacza nie, tak oznacza tak. Nie pamiętam, który to był rok, był taki obóz, wchodzi się i tam rozciągają folię jak prezerwatywy. Dzięki niemu całujesz się z zupełnie nieznajomymi. Mój przyjaciel odmówił i to jest w porządku.

Po piąte najważniejszą rzeczą, która wpływa na spalanie MAN, jest nie pozostawianie po sobie żadnych śmieci.To znaczy przychodzimy na pustynię, gdzie nic nie ma, nic nie rośnie i tam nie mieszka, nic się nie dzieje. Wylewasz wodę na podłogę, woda nie jest wchłaniana, ale od razu zamienia się w glinę i leży na powierzchni. Brzmi to też tak – wychodząc, zostawiamy wszystko w pierwotnej formie. Wiele mnie to nauczyło.

Intymność

intymność-w-berning-maine
Seksowna piękność w czerwieni, wygląda jak Natasha Mogilevskaya

Do Burning MAN można przyprowadzać dzieci. Nie ma ograniczeń wiekowych, które możesz zrozumieć.

Wszystkie namioty z rozrywką dla dorosłych są wyraźnie oznaczone i dzieci nie mają już tam wstępu.

Są namioty, w których dziewczyny oferują seks, ale pamiętaj, jakie są dziewczyny …

Są obozy, na których odbywają się orgie, możesz przyjechać ze swoją dziewczyną. Tam po prostu łóżka są ścielone lub jest osobny pokój, w którym przychodzisz i zmieniasz partnerów.

Są na przykład obozy, na których dziewczęta, które miesiączkują ubrane są na biało i malują obrazki z tą miesiączką. Generalnie jest to perwersja, ale mówię ci wszystko, co naprawdę się tam dzieje. Chociaż istnieje wiele ciekawych rzeczy, które nie mieszczą się w zwykłych ramach.

Wszystkie intymne rzeczy trzymane są w namiotach zamkniętych, namiotach zamkniętych. Musimy sami tam przyjechać, sam rozumiesz dokąd idziesz, szukaj tej wulgarności, narkotyków. Tak, jeśli chcesz zobaczyć sztukę – proszę, jest ona w domenie publicznej. Są obozy sportowe, joga sportowa. Możesz wypożyczyć rower, ponownie za darmo.

Psy były widziane na nieoficjalnym Berning Maine 2021 i nie wolno ich zabrać ze sobą. Widzieliśmy motocykle, samochody jeździły w niewłaściwych miejscach, w których miały jeździć. Reszta była taka sama jak zwykle. Ci sami odznaczeni ludzie, ta sama fajna muzyka, prawie nie było trzeźwych ludzi.

Przywieźliśmy ze sobą ciekawe samochody i ciekawą muzykę. Ale nie bez incydentów.

Ponieważ w tym roku prawie nie było toalet. Zbierały się do nich długie kolejki, chłopaki musieli załatwiać się w słojach i ustawiać się w kolejce z nimi w ich rękach. Dziewczyny używały wiader wypełnionych wypełniaczem dla  zwierzęta.

Kolejki do toalet w Berning Maine 2021

Więcej pięknych zdjęć z festiwalu 2021 dla Was drodzy czytelnicy

Więcej zdjęć na naszym twitter https://twitter.com/BTravelq

🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Autor i redaktor naczelny bloga TravelQ

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
TravelQ blog
Komentarze i pytania