Анонс партнерської програми для агентів Your Price Booking

Колонка редактора

Схоже на арбітраж трафіку, але ви отримуєте не разову премію, а постійні виплати від комісії, яку платять готельєри, продаючи свої варіанти бронювання через Your Price Booking.

Кожному агенту ми надаємо кабінет для роботи, там вся статистика, його реферальні посилання, данні щодо оплат від кожного запрошеного готельєра та агента. У кабінеті є історія виведення коштів, усіх винагород, які агент уже отримав та показана доступна сума для перерахування на свій рахунок. Для початку виведення коштів буде в криптовалюті, в чомусь фіксованому, наприклад, стейбл коін USDT. Зараз ми інтегруємо до кабінету агента можливість виведення зароблених коштів у USDT через мережу TRON.

Заробіток агента у партнерській програмі Your Price Booking

8% усіх комісій, перерахованих готельєром за послуги розміщення та продажу варіантів бронювання через платформу Your Price Booking.

Також ви можете будувати свою мережу агентів, які будуть запрошені в агентську програму за вашим реферальним посиланням. Ви можете заробляти 2% всіх грошей, які перераховують готельєри, запрошені агентами, яких запросили ви.

Початок роботи плануйте на кінець 2022 року Вже можна збирати базу даних потенційних клієнтів серед отел’єрів та власників квартир, що працюють по схемі – добово.

Свіжі новини з ць огопитання в телеграм чаті для агентів, ось лінк https://t.me/agents_YourPriceBooking.

відеоанонс
🔄 ♻️ ❤️ 👇👇👇

Автор та головний редактор у TravelQ blog

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
TravelQ blog
Коментарі та питання